SZUKAJ
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji

Lista ofert

Obóz młodzieżowy w Bułgarii - Hotel Kotva
Bułgaria - Morze Czarne Słoneczny Brzeg - Słoneczny Brzeg
Transport: Autokar
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2016-07-18 - 2016-07-30
13 dni
1720 PLN
Opis oferty
Cena zawiera:przejazd autokarem;7 noclegów w Hotelu Kotva**** w Bułgarii; pok. 3/4/5-os. z TV, łazienką, WC i klimatyzacją;wyżywienie w Bułgarii: młodzieżowy All Inclusive; 1 nocleg w hotelu tranz. w okolicy Brasov ze śniadaniem; 1 nocleg w hotelu tranz. w okolicy Oradei ze śniadaniem; zwiedzanie zamku Draculi (dzień 3); wycieczkę do Nesseberu;wejście do dyskotek na terenie Hotelu Kotva****;wstęp do mini aqua-parku -Piraci z Karaibów”; suchy prowiant na drogę powrotną (dzień 10); opłata klimatyczna i opłaty drogowe; opiekę pilota/ przewodnika;podatek VAT.Cena nie obejmuje-płatne obowiązkowo:dopłata 40 Euro: obiadokolacja w Brasov (dzień 2); obiad i kolacja w Oradei (dzień 11); wstęp na baseny termalne Felix (dzień 12); obiadokolacja na terenie basenów (dzień 12);dopłata 50zł za ubezpieczenie KL i NNW.Cena nie zawiera-płatne wg uznania Klienta:ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy-60zł;wstępy do dyskotek lokalnych powyżej 16 r. ż.-4-8 €
Wczasy w Bułgarii - Słoneczny Brzeg ALL Inclusive****
Bułgaria - Morze Czarne Słoneczny Brzeg - Słoneczny Brzeg
Transport: Autokar
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2016-08-01 - 2016-08-12
12 dni
1590 PLN
Opis oferty
Cena zawiera:przejazd autokarem;7 noclegów w Bułgarii w Hotelu Kotva****; pok. 2-os.lub 2-os. z dostawką;1nocleg ze śniadaniem w hotelu klasy turyst. w ok. Budapesztu-pok. 2- lub 2-os. z dostawką;zwiedzanie Budapesztu z zew.;opłatę klimatyczną;opiekę pilota/przewodnikiem;podatek VAT.Cena nie obejmuje-płatne obowiązkowo:ubezpieczenie NWW i KL - 50 zł;wyżywienie ALL Inclusive w Hotelu Kotva****, opłaty klimatyczne, przewodnik lokalny w Budapeszcie - dopłata 100 euro. Cena nie obejmuje-płatne wg uznania Klienta:wstęp na baseny termalne w Hajduszoboszlo-7€;obiadokolacji na basenach w Hajduszoboszlo-7€; obiadokolacji w hotelu w okolicach Budapesztu7€;obiadokolacji na trasie po wizycie w Budapeszcie-7€;ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy-60 zł;ew. dodatkowe ubezpieczenie od chorób przewlekłych-100 zł (na życzenie);wycieczek fakult.;biletów wstępu do obiektów turystycznych podczas wycieczek fakultatywnych:Ogrody Królowej Marii w Bełczyku-15BGN, Kaliakra-3BGN, cerkiew w Warnie-1BGN;świadczeń niewymienionych w cenie.
Obóz młodzieżowy w Bułgarii - Hotel Regina
Bułgaria - Morze Czarne Słoneczny Brzeg - Słoneczny Brzeg
Transport: Autokar
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2016-06-29 - 2016-07-10
12 dni
1610 PLN
Opis oferty
Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX; 9 noclegów w Hotelu Regina *** w Bułgarii; pokoje 3/ 4 i 5-os.z TV, łazienką, WC i klimatyzacją; wyżywienie w Bułgarii: młodzieżowy All Inclusive/4 posiłki dziennie-śniadania,obiady i kolacje w formie bufetu oraz napoje do posiłków; wejście do dyskotek na terenie hotelu Regina ;suchy prowiant na drogę powrotną;śniadanie na drodze powrotnej; opłatę klimatyczną; ubezpieczenie KL i NW; opiekę pilota/przewodnika; podatek VAT. Dodatkowo płatne (opcjonalnie): ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy - 60 zł; wycieczka do Nesseberu - 10 euro.
znaleziono 3  ofert(y)